Jakie materiały dla Was wycinamy!

Drodzy studenci chciałem przedstawić Wam, jakie usługi i na jakich maszynach świadczymy. Bo przecież oprócz gotowej makiety możecie zlecić u nas wycinanie, a makietę złożyć samodzielnie i na czas przy pysznej kawie lub zimnym piwie :).

Jeśli chcesz, to doradzimy Ci również, jaki materiał dobrać do twojego projektu, tak aby wszystko wyszło jak należy. Skorzystaj z naszego doświadczenia!

Jak zwykle w tym okresie mamy specjalne ceny dla studentów kierunków artystycznych, więc sprawdź nas i naszą jakość.

  • Druk 3d.

Drukujemy drukarką w technologii fdm, dostępne materiały to m.in. abs i hips w różnych kolorach. Modele do druku najlepiej przesłać w formacie stl.

  • Wycinanie elementów laserem. 

Laserem możesz wyciąć m.in. pleksi, sklejkę, fornir, balsę, tekturę i karton. Można też grawerować tzn. znakować materiał. Tutaj dowiesz się więcej na temat możliwości lasera.

  • Wycinanie frezarką.

Frezarka pomoże przy pleksi, pcv, hipsie, sklejce.

  • Wycinanie styroduru. 

Wycinanie styroduru i styropianu wykonujemy na ploterze termicznym. Można wycinać bryły prostopadłościenne, litery lub budynki do makiet urbanistycznych.

  • Wycinanie folii samoprzylepnej.

Z folii samoprzylepnej, specjalnym ploterem, możemy wycinać różne wzory lub litery.

  • Gotowe makiety, modele i prototypy. 

Oprócz usług cięcia, możesz zamówić u nas gotową makietę, model lub prototyp.

Wycena usługi cięcia na podstawie przesłanych rysunków, które możesz przygotować wg wskazówek umieszczonych tutaj. Czas realizacji usługi cięcia to przeważnie jeden dzień roboczy.

Wycena przygotowania gotowej makiety/ modelu na podstawie projektu. Czas realizacji od 3-10 dni.

Wysyłka szybkim kurierem w dowolne miejsce na świecie lub odbiór osobisty w Poznaniu. Na terenie miasta jest opcja dowozu.

Comments are closed.